2013.07.23. - Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ Gyermekjóléti Szolgálata - családgondozó

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ Gyermekjóléti Szolgálata (cím: 3580 Tiszaújváros, Kazinczy út 3.) pályázatot hirdet 1 fő részére családgondozó munkakör betöltésére, Gyermekjóléti Szolgálatnál.
Feladatai:

  • családgondozás,
  • egyéni esetkezelés, veszélyhelyzetek, krízishelyzetek kezelése
  • bővebben: 1997. évi XXXI. törvény, 15/1998. NM rendelet.

A jogviszony időtartama:

  • 1 fő határozott idejű kinevezés 2013. szeptember 01. napjától várhatóan 2016. augusztus 31.-ig

Pályázati feltételek:

  •  felsőfokú képesítés – 15/1998. NM rendelet 2. sz. melléklet II. rész 1. Alapellátások – családgondozóra vonatkozó képesítési előírások valamelyike,
  •  felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •  felhasználói szintű levelező rendszerek használata.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú képesítés, szociális munkás vagy szociálpedagógus végzettség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •  motivációs levél,
  •  szakmai önéletrajz,
  •  iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
  •  bejegyzésmentes, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  •  hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez,
  •  nyilatkozat arról, hogy az 1997. évi XXXI. törvény 11/A. § (8) bekezdésben meghatározott kizáró okok nem állnak fenn

Bérezés:

  • a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerint.

A pályázatot a Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központba, Poropatich Péter intézményvezetőhöz kell eljuttatni Tiszaújváros, Kazinczy út 3. címre. Pályázni csak a pályázati feltételekben felsorolt valamennyi irat benyújtásával lehet, ellenkező esetben a pályázat érvénytelen. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 2071/2013., valamint a munkakör megnevezését: családgondozó.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilváníthatja.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  •  tiszaújvárosi lakhely,
  •  Családsegítő vagy Gyermekjóléti Szolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázatok beérkezésének határideje 2013. augusztus 12.
A pályázatok elbírálásának határideje: 2013. augusztus 23.
Az állás betölthető: 2013. szeptember 01.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni Poropatich Péter intézményvezetőnél a 49/548-190-ös telefonszámon lehet. A pályázati felhívás az NKI honlapján 2071/2013. azonosító számon 2013. július 26.-án is megjelenik.

Leíratkozna?