Pályázati felhívás - takarítói munkakör

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Pályázati felhívás

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Városi Intézményellátó Szervezet pályázatot hirdet 1 fő takarító munkakör betöltésére, 4 hónap próbaidő kikötéssel, határozatlan időre szóló kinevezéssel.

Pályázati feltételek:
• általános iskola 8 osztály
• magyar állampolgárság
• büntetlen előélet
• egészségügyi alkalmasság
• előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok: A kijelölt takarítási terület napi takarítása, tisztán tartása, fertőtlenítése.

Munkaidő: 13,30-21,30 óráig

Bérezés a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint.

A pályázathoz csatolni kell:
• kísérőlevelet,
• önéletrajzot,
• bizonyítvány másolatot,
• a borítékon fel kell tüntetni az 1294/2011. számot.

A pályázat benyújtásának határideje: 2011. 05.31.

A pályázat elbírálásának határideje: 2011.06.03.

Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.

Érdeklődni és a pályázatokat benyújtani a Városi Intézményellátó Szervezetnél lehet.

Cím: 3580 Tiszaújváros, Munkácsy M. u. 26-28.

Telefon: 06-49/548-308

Leíratkozna?