Állásajánlat - családgondozó

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ Családsegítő- és Gyermekjóléti Szolgálat (cím: 3580 Tiszaújváros, Mátyás király út 34.) pályázatot hirdet 2 fő részére családgondozó munkakör betöltésére, Családsegítő Szolgálatnál.

Feladatai

- családgondozás,

- egyéni esetkezelés, veszélyhelyzetek, krízishelyzetek kezelése

- bővebben: 1993. évi III. törvény, 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet

A jogviszony időtartama:

- 1 fő határozott idejű kinevezés 2012. december 01. napjától

  2013. november 30.-ig

- 1 fő határozatlan idejű kinevezés 2012. december 01. napjától

Pályázati feltételek:

- motivációs levél,

- szakmai önéletrajz,

- szociális munkás vagy szociálpedagógus felsőfokú végzettséget

  igazoló oklevél

  másolat,

- bejegyzésmentes, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi

  bizonyítvány,

- hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok

  pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

Bérezés:

- a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerint.

A pályázatot a Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központba, Poropatich Péter intézményvezetőhöz kell eljuttatni Tiszaújváros, Mátyás király út 34. címre. Pályázni csak a pályázati feltételekben felsorolt valamennyi irat benyújtásával lehet, ellenkező esetben a pályázat érvénytelen. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 2246/2012., valamint a munkakör megnevezését: családgondozó.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilváníthatja.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

- felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

- tiszaújvárosi lakhely,

- Családsegítő Szolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázatok beérkezésének határideje 2012. október 15.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2012. október 31.

Az állás betölthető: 2012. december 01.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni Poropatich Péter intézményvezetőnél a 49/544-565-ös telefonszámon lehet. Az intézmény honlapja: www.human.tujvaros.hu. A pályázati felhívás a KSZK honlapján 2246./2012. azonosító számon 2012. szeptember 28.-án is megjelenik.”

Leíratkozna?