Állásajánlat - konyhalány

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

 A Városi Intézményellátó Szervezet pályázatot hirdet 1 fő konyhalány munkakör betöltésére, 4 hónap próbaidő kikötéssel, határozatlan időre szóló kinevezéssel.

Pályázati feltételek:

  • 8 általános iskola
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság
  • magyar állampolgárság
  • előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • a nyersanyagok szakszerű előkészítése
  • a helyiségek takarítása,
  • a mosogatás, fertőtlenítés,
  • a hulladék eltávolítása, összegyűjtése és tárolóba helyezése,
  • a konyhai textíliák tisztántartása.

Bérezés a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint.

A pályázathoz csatolni kell:

  • kísérőlevelet,
  • önéletrajzot,
  • a borítékon fel kell tüntetni az 1234/2012. számot.
A pályázat benyújtásának határideje: 2012. március 20.
A pályázat elbírálásának határideje: 2012. március 22.
Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.
Érdeklődni az alábbi telefonszámokon, a pályázatokat benyújtani a Városi Intézményellátó Szervezet címére postai úton, vagy személyesen lehet.
Cím: 3580 Tiszaújváros, Munkácsy M. u. 26-28.
Telefon: 06-49/548-308, vagy 06-49/548-300
Leíratkozna?