2012.01.16. Pályázati felhívás - portás

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.

cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Városi Intézményellátó Szervezet pályázatot hirdet 1 fő portás munkakör betöltésére, 4 hónap próbaidő kikötéssel, határozatlan időre szóló kinevezéssel.

Pályázati feltételek:

· 8 általános iskolai végzettség,

· magyar állampolgárság,

· büntetlen előélet,

· egészségügyi alkalmasság,

· előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok: Az intézményi telephely bejáratánál ellenőrzi a személyi és áruforgalmat. Ellátja a vagyonvédelemmel kapcsolatos feladatokat. Kezeli a portán elhelyezett telefonközpontot.

Bérezés a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint.

A pályázathoz csatolni kell:

· kísérőlevelet,

· önéletrajzot,

· bizonyítvány másolatot,

· a borítékon fel kell tüntetni az 1211/2011. számot.

A pályázat benyújtásának határideje: 2012.02.06

A pályázat elbírálásának határideje: 2012.02.10.

Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.

Érdeklődni és a pályázatokat benyújtani a Városi Intézményellátó Szervezetnél lehet.

Cím: 3580 Tiszaújváros, Munkácsy M. u. 26-28.

Telefon: 06-49/548-300 vagy 06-49/548-308.

Leíratkozna?