Pályázati felhívás - családgondozó

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ Családsegítő- és Gyermekjóléti Szolgálat (cím: 3580 Tiszaújváros, Mátyás király út 34.) pályázatot hirdet határozott időre családgondozó munkakör betöltésére, Gyermekjóléti Szolgálatnál.

Feladatai:

- családgondozás,
- egyéni esetkezelés, veszélyhelyzetek, krízishelyzetek kezelése
- bővebben: 15/1998. (IV.30.) NM rendelet

A jogviszony időtartama:

- határozott idejű kinevezés várhatóan 2012.11.30.-ig.

Pályázati feltételek:

- motivációs levél és szakmai önéletrajz,
- a 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet 2. sz. melléklet II. rész I.1. pontjában a családgondozó munkakörre vonatkozó végzettséget igazoló másolat,
- bejegyzésmentes, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
- nyilatkozat, amely szerint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény 15. §-ának (8) bekezdésében meghatározott kizáró ok vele szemben nem áll fenn,
- hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

Bérezés:

- a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló törvény szerint.

A pályázatot a Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központba, Poropatich Péter intézményvezetőhöz kell eljuttatni Tiszaújváros, Mátyás király út 34. címre. Pályázni csak a pályázati feltételekben felsorolt iratok benyújtásával lehet, ellenkező esetben a pályázat érvénytelen. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 2356/2011, valamint a munkakör megnevezését: családgondozó.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

- felsőfokú, mediátor végzettség,
- felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
- tiszaújvárosi lakhely,
- gyermekjóléti szolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázatok beérkezésének határideje 2011.12.20.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2011.12.30.

Az állás betölthető: 2012. január 02.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni Poropatich Péter intézményvezetőnél a 49/544-565-ös telefonszámon lehet. A pályázati felhívás a KSZK honlapján 2356/2011. azonosító számon 2011. december 05-én is megjelent."

Leíratkozna?