Pályázati felhívás - takarító

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Ajánlatkérési hírlevél

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

 A Városi Intézményellátó Szervezet pályázatot hirdet 1 fő takarító munkakör betöltésére, 4 hónap próbaidő kikötéssel, határozatlan időre szóló kinevezéssel.

 Pályázati feltételek:

  • általános iskola 8 osztály
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság
  • előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok: A kijelölt takarítási terület napi takarítása, tisztán tartása, fertőtlenítése.

 Bérezés a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint.

 A pályázathoz csatolni kell:

  • kísérőlevelet,
  • önéletrajzot,
  • bizonyítvány másolatot,
  • a borítékon fel kell tüntetni az 1353/2011. számot.

A pályázat benyújtásának határideje: 2011. 08.16.
A pályázat elbírálásának határideje:2011.08.19.
Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.
Érdeklődni és a pályázatokat benyújtani a Városi Intézményellátó Szervezetnél lehet. Cím: 3580 Tiszaújváros, Munkácsy M. u. 26-28. Telefon: 06-49/548-308

Leíratkozna?