Állásajánlat - szakács munkakör

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.

    cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola pályázatot hirdet 1 fő szakács munkakör betöltésére, munkaviszonyban.

Pályázati feltételek:

  • szakács végzettség
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság
  • előnyt jelent közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Bérezés a fenntartó előírása szerint.

A pályázathoz csatolni kell:

  • motivációs levelet
  • önéletrajzot
  • bizonyítvány másolatot

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. augusztus 31.

Az állás betölthető: 2016. szeptember 1-től.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon, a pályázatokat benyújtani a Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola, Gál Benjáminné igazgató asszony címére postai úton, vagy személyesen lehet.

Cím: 3580 Tiszaújváros, Rózsa út 12. Telefon: 06-49/548-331

Leíratkozna?