Állásajánlat - aneszteziológiai és intenzív szakápoló

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.

    cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

Tiszaújváros Városi Rendelőintézet felvételre keres munkavállalót az alábbi munkakör betöltésére:
ANESZTEZIOLÓGIAI ÉS INTENZÍV SZAKÁPOLÓ (teljes munkaidőben, határozatlan időre történő foglalkoztatásban, 3 hónap próbaidő kikötésével)

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • felnőtt aneszteziológiai és intenzív terápiás szakápoló szakképesítés
  • büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság
  • műtéti területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • szakdolgozói kamarai tagság
  • érvényes regisztrációs kártya

Jelentkezési anyag tartalma:

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Szakképesítést igazoló okiratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázat tartalmát a bíráló bizottság minden tagja megismerheti

Egyéb információk:

  • Illetmény a KJT szerint
  • Beérkezési határidő 2015. június 30
  • Az elbírálás határideje 2015. július 10.
  • Az állás betölthető: elbírálás után azonnal
  • A jelentkezés benyújtása postán: Tiszaújváros Városi Rendelőintézet Tiszaújváros, Bethlen Gábor út 11-13. 3580.
  • Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati azonosító számát: 50082/4/2015 , valamint a munkakör megnevezését: aneszteziológiai és intenzív szakápoló

Tiszaújváros, 2015. április 17.

Nagyné Kántor Judit
Főigazgató

Leíratkozna?