Állásajánlat - személyzeti-munkaügyi munkakör

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Intézményműködtető Központ pályázatot hirdet 1 fő személyzeti-munkaügyi előadó munkakör betöltésére, határozott időre szóló kinevezéssel.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú felsőfokú végzettség, vagy
  • egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • KIR3 program használatában szerzett gyakorlat.

Feladatok:

  • Az alkalmazottakkal kapcsolatos személy-és munkaügyi feladatok ellátása.
  • A munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Álláshelyek, bérelőirányzatok nyilvántartása.
  • Adatszolgáltatás a költségvetéshez, beszámolóhoz, információnyújtás más szervek felé (KSH, MÁK).

Bérezés a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerint.

A pályázathoz csatolni kell:

  • kísérőlevelet,
  • önéletrajzot,
  • 3 hónapnál nemrégebbi erkölcsi bizonyítványt,
  • bizonyítvány másolatokat
  • a borítékon fel kell tüntetni a 1024-5/2015. iktatószámot.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015.03.09

A pályázat elbírálásának határideje: 2015.03.16

Az állás az elbírálást követően betölthető.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon, a pályázatokat benyújtani a Tiszaújvárosi Intézményműködtető Központ címére postai úton, vagy személyesen lehet. Telefon: 06-49-548-308 Cím: 3580 Tiszaújváros, Bethlen Gábor út 7.

Leíratkozna?