Állásajánlat - családgondozó

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ (cím: 3580 Tiszaújváros, Kazinczy út 3.) pályázatot hirdet 1 fő részére családgondozó munkakör betöltésére, Gyermekjóléti Szolgálatnál.

Feladatai:
- családgondozás,
- egyéni esetkezelés, veszélyhelyzetek, krízishelyzetek kezelése
- bővebben: 1997. évi XXXI. törvény, 15/1998. NM rendelet.
A jogviszony időtartama:
- határozatlan idejű kinevezés
Pályázati feltételek:
- felsőfokú képesítés – 15/1998. NM rendelet 2. sz. melléklet II. rész 1. Alapellátások – családgondozóra vonatkozó képesítési előírások valamelyike,
- felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
- felhasználói szintű levelező rendszerek használata.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- motivációs levél,
- szakmai önéletrajz,
- iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
- bejegyzésmentes, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
- hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez,
- nyilatkozat arról, hogy az 1997. évi XXXI. törvény 11/A. § (8) bekezdésben meghatározott kizáró okok nem állnak fenn
Bérezés:
- a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerint.

A pályázatot a Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központba, Poropatich Péter intézményvezetőhöz kell eljuttatni Tiszaújváros, Kazinczy út 3. címre.
Pályázni csak a pályázati feltételekben felsorolt valamennyi irat benyújtásával lehet, ellenkező esetben a pályázat érvénytelen. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 748-4/2014., valamint a munkakör megnevezését: családgondozó.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilváníthatja.

Az elbírálásnál előnyt jelent:
- felsőfokú képesítés, szociális munkás végzettség
- tiszaújvárosi lakhely,
- Családsegítő vagy Gyermekjóléti Szolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázatok beérkezésének határideje 2014. március 31.
A pályázatok elbírálásának határideje: 2014. április 07.
Az állás betölthető: az állás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni Poropatich Péter intézményvezetőnél a 49/548-190-ös telefonszámon lehet. A pályázati felhívás az NKI honlapján 748-4/2014. azonosító számon 2014. március 15-én is megjelenik."

Leíratkozna?