Állásajánlat - családgondozó

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központ Családsegítő Szolgálata (cím: 3580 Tiszaújváros, Kazinczy út 3.) pályázatot hirdet 1 fő részére határozott időre, családgondozó munkakör betöltésére, Családsegítő Szolgálatnál.

Feladatai:

- családgondozás,

- egyéni esetkezelés, veszélyhelyzetek, krízishelyzetek kezelése

- bővebben: 1993. évi III. törvény, 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet

A jogviszony időtartama:

-1 fő határozott idejű kinevezés 2013. december hónaptól

 várhatóan 2015. november 30.-ig

Pályázati feltételek:

-motivációs levél,

-szakmai önéletrajz,

-1/2000. (I.7.) SZCSM rendelet 3. sz. melléklet 5.

 pontjában családgondozóra vonatkozó  képesítést igazoló

 oklevél másolat,

-3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes hatósági

 erkölcsi bizonyítvány a Kjt. 20. § (4)  és (5)

 bekezdésének megfelelően,

-hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes

 adatok pályázati eljárással  összefüggésben szükséges kezeléséhez.

Bérezés:

-a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII.

 törvény szerint.

A pályázatot a Tiszaújvárosi Humánszolgáltató Központba, Poropatich Péter intézményvezetőhöz kell eljuttatni Tiszaújváros, Kazinczy út 3. címre. Pályázni csak a pályázati feltételekben felsorolt valamennyi irat benyújtásával lehet, ellenkező esetben a pályázat érvénytelen. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 2417/2013., valamint a munkakör megnevezését: családgondozó.

 A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilváníthatja.

 Az elbírálásnál előnyt jelent:

- felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

- tiszaújvárosi lakhely,

- Családsegítő Szolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázatok beérkezésének határideje 2013. december 13.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2013. december 20.

Az állás a pályázatok elbírálása után azonnal betölthető.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni Poropatich Péter intézményvezetőnél a 49/548-190-es telefonszámon lehet. Az intézmény honlapja: www.human.tujvaros.hu. A pályázati felhívás a KSZK honlapján 2417/2013. azonosító számon 2013. november 26-án is megjelenik.

Leíratkozna?