Állásajánlat - műtős-segéd

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.
cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

Tiszaújváros Városi Rendelőintézet pályázatot hirdet határozatlan időtartalmú közalkalmazotti jogviszony keretében műtős-segéd munkakör betöltésére.

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
- középfokú végzettség
- büntetlen előélet
- egészségügyi alkalmasság
- erős fizikai munkabíró képesség.

Elbírálásnál előnyt jelent:
- műtőssegéd szakképesítés (OKJ 527250201003302)
- műtéti területen szerzett 1-3 évszakmai tapasztalat

Jelentkezési anyaga tartalmazza:
- Részletes szakmai önéletrajz
- Szakképesítést igazoló okiratok másolata
- 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

Egyéb információk:
- Illetmény a KJT szerint
- Benyújtási határidő 2013. november 12.
- Az állás betölthető: elbírálás után azonnal
- A jelentkezés benyújtása postai úton a 3580 Tiszaújváros, Bethlen Gábor út 11-13. címre.

Leíratkozna?